Akiniai darbui su kompiuteriu: derinkite naudą su stilingumu

akiniai darbui su kompiuteriu

akiniai darbui su kompiuteriuŽmonės, kuriems tenka daug laiko praleisti prie kompiuterio, dažnai skundžiasi akių nuovargiu ar vis susiliejančiais vaizdais. Tam įtakos turi mėlyni šviesos spinduliai, kurie sklinda nuo ekrano. Tai išties vargina akis. Jos gali išsausėti, vis dažniau vargina perštėjimas ir neryškūs vaizdai. Jeigu taip jaučiatės ir jūs, akiniai darbui su kompiuteriu yra puiki išeitis. Jie padės sušvelninti neigiamą kompiuterio ekrano spinduliuotės poveikį, galbūt, ir visiškai jo išvengti. Todėl dera žinoti keletą dalykų, jeigu jums aktualu akiniai žiūrėti į kompiuterį.

Kompiuterio ekranas paprastai nuo mūsų būna nutolęs 50-70 cm atstumu. Tai yra tarpinė regėjimo zona. Ji šiek tiek artimesnė nei sėdint prie vairo, tačiau tolimesnė nei skaitant. Atsižvelgiant į tai, akiniai darbui su kompiuteriu turi optimalią vizualinę zoną, kuri prisitaiko prie akių judėjimo dirbant. Taip pat palengvinamas akies fokusavimas, kas leidžia išvengti akių įtampos. Turėtumėte žinoti, jog tokius akinius labai pravartu dėvėti ir regėjimo sutrikimų neturintiems asmenims. Tai savotiška profilaktinė priemonė nuo regėjimo problemų ateityje. Ypač derėtų apie tai susimąstyti jeigu kalbame apie vaikus.

Pasidomėjus minimų akinių pirkimo tendencijomis, tenka pastebėti, jog itin populiarūs yra akinių lęšiai dirbantiems kompiuteriu. Tam, kad pajusti visišką komfortą, akinių lęšiai padengiami specialia danga. Ji gana efektyviai blokuoja mėlynos šviesos spindulius. Jos dėka neutralizuojama ir sušvelninama pernelyg intensyvi ekrano šviesa. Taip akys apsaugomos nuo įtampos ir nuovargio. Optikos prekių žinovai akcentuoja ir daugiau akinių lęšių privalumų: suteikiamas geresnis kontrasto suvokimas ir galimybė matyti natūralesnes spalvas. Tai, beje, labai pageriną bendrą savijautą ir miego kokybę.

Kur pirkti akinius darbui su kompiuteriu? Mūsų šalyje rasite nemažai išties patikimų ir profesionaliai dirbančių optikos salonų: Fielmann, Vision Express, Optikos Pasaulis. Kalbant apie pastarąjį, Optikos pasaulis akiniai nuo kompiuterių gali pasiūlyti išties gana platų šių prekių pasirinkimo asortimentą – akinių rėmelių, saulės akinių, akinių darbui su kompiuteriu ar akinių lešių, akinių bei lęšių priežiūros priemonių ir profesionalių konsultacijų bet kokiais su regos problemomis ar profilaktikos priemonėmis susijusiais klausimais. Jeigu pirmenybę teikiate apsipirkimui internetu, ne bėda. Tereikia internetinėje paieškoje suvesti žodžius akiniai darbui kompiuteriu internetu arba optika akiniai kompiuteriui ir turėsite galimybę pasirinkti sau tinkamiausius akinius darbui kompiuteriu ar akinių lęšius.

Optikos salonų darbuotojai pasakoja, jog dažnas pirkėjas prašo įvardinti konkrečių prekių ženklų pavadinimus, kurių akiniai pasaulyje laikomi pačiomis kokybiškiausiomis regos tausojimo priemonėmis. Anot jų, tokių yra išties nemažai. Mes, tuo tarpu, paminėsime – Oblue akiniai ir Eyezen akiniai. Kaina ir kokybės garantija – tai šių optikos prekių gamintojų išskirtinis bruožas. Tai reiškia, jog už priimtiną kainą galima įsigyti itin kokybiškų, ir, be to, stilingų akinių darbui su kompiuteriu. Sutikite, malonu darbe iš visų kolegų išsiskirti madingais, stilingais ir regėjimą itin efektyviai tausojančiais akiniais.

Kalbant apie akinių darbui su kompiuteriu dizainą, reikia pasakyti, jog pasirinkimas galimas toks pat, kaip ir kitokių akinių. Populiariausia šių akinių spalva yra juoda. Tačiau mėgstantys modernumą ir ekstravaganciją, gali rinktis ir ryškesnių spalvų akinius, dekoruotus kontrastingų spalvų bei formų detalėmis. Kuriantys ne tiek grožiui, kiek sveikatai reikalingų akinių dizainą specialistai visuomet atsižvelgia į natūralų žmogaus poreikį bet kokiomis sąlygomis atrodyti puošniai ir madingai.