Kategorijos
Grožis ir mada

Kas ruošiasi ilgiau vyrai ar moterys?

Dalis žmonių iki šiol vadovaujasi stereotipu, kad moterys labai ilgai užtrunka, kol susiruošia išeiti į darbą, parduotuvę, svečius ar kiną, t.y. tiesiog išeiti iš namų. Toks požiūris įsivyravo todėl, kad moterims dažniausiai reikia šiek tiek daugiau laiko, nes jos užtrunka besidažydamos ar besirinkdamos drabužius. Tačiau laikai keičiasi, kosmetika tobulėja ir dažymasis pradeda užimti mažiau laiko, plaukų džiovintuvai plaukus džiovina greičiau, o visa kita užima maždaug tiek pat laiko, kiek ir vyrams. Tiesą sakant, dabar jau vyrai po truputį pradeda vytis moteris pagal tai, kiek laiko jie sugaišta prieš susiruošdami išeiti. Taip nutiko todėl, kad prieš kelis dešimtmečius vyrų grožiui tikrai nebuvo keliami tokie aukšti standartai, kokie yra keliami dabar, o tuo tarpu iš moterų visuomet buvo reikalaujama nepriekaištingos išvaizdos.

Šiandieniniai laikai atnešė visiškai kitokias sąlygas tiek vyrams, tiek moterims. Moterys nebeprivalo, kiekvieną kartą išėjusios iš namų būti pilnai pasidažiusios, o tuo tarpu vyrai turi stengtis daug labiau nei ankščiau. Prieš kelis dešimtmečius net nebūtume pagalvoję, kad pedikiūras ir manikiūras grožio salonuose bus atliekamas ne tik moterims bet ir vyrams. Taip pat vyrų grožio poreikį patvirtina tik vyrams skirtos kirpyklos ir barzdų skutyklos. Pačios barzdos yra atskira tema, jei ankščiau vyras turėdavo būti švariai apsiskutęs, tai šiandien viešumoje niekas nesutrinka pamatęs barzdotą vyrą, tačiau šiandieninio vyro barzda visiškai kitokia nei viduramžių vikingo. Šiandieninis vyras barzda turi rūpintis ir ją puoselėti, o tam, kad pasiekti nepriekaištingą barzdos išvaizdą neužtenka pasinaudoti vien barzdaskute, reikia turėti daugybę įrankių skirtų barzdai prižiūrėti. Tai ir aliejai ir vaškas, o taip pat specialus šepetys. Galų gale, nors kasdieniam patvarkymui ir tiks jūsų barzdos skutimo mašinėlė, tačiau bent kartą per mėnesį yra patartina apsilankyti pas tikrus barzdų skutimo profesionalus – barberius. Taip pat reikėtų atsiminti ir tai, kad jei perkate barzdaskutę, kuria norėsite naudoti ne švariam barzdos skutimui, o jos puoselėjimui ir formos palaikymui, tuomet jums reikalingas toks barzdos skutimo aparatas, kuris turėtų barzdos formavimo priedus ir atitinkamas funkcijas.

Turbūt viena geriausių firmų pasaulyje gaminančių būtent barzdai formuoti skirtas barzdaskutes yra Vokietijos įmonė Braun. Jų pagamintos barzdos skutimo mašinėlės pasižymi kokybe, ilgu tarnavimo laiku, o taip pat funkcionalumu. Tai yra trys punktai, kuriais turėtų pasižymėti bet kuri gera barzdaskutė. Taip pat reikėtų nepamiršti ir to, kad tokia didžiulė kompanija visuomet rinkai pateikia ir begales atsarginių dalių, todėl jei jūsų barzdaskutė galiausiai sugenda arba susidėvi jos atskiri komponentai, visuomet be vargo galite juos pakeisti. Į šį punktą būtina atkreipti dėmesį, nes jei pirksite pigesnę barzdaskutę, kuri galbūt taip pat gerai atliks savo funkciją, tačiau nebus tokia pati ilgaamžė ir neturės atskirai parduodamų komponentų bei dalių, tuomet ilgainiui jūs galite sumokėti daugiau pinigų pirkdami prastesnės kokybes, bet pigesnes barzdaskutes nei vieną kartą nusipirkę tikrai gerą ir žinomos įmonės barzdos skutimo mašinėlę.

Grįžtant prie mūsų temos reikėtų paminėti ir tai, kad net skutantis su barzdaskute ar tiesiog palaikant barzdos formą, vyrai tikrai sugaišta ne vieną minutę, to laiko, kurį vyras praleidžia vonioje dailindamas savo barzdą tikrai gali pakakti moteriai, kuri nori greitai pasidažyti. Todėl išvada peršasi viena – šiandieninėje visuomenėje ir vyrui ir moteriai susiruošti ir pasipuošti prieš išeinant už namų durų reikia maždaug tiek pat laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *