Riebiems plaukams skirtos kaukės

Kaip sausų plaukų savininkėms padėti savo plaukams – informacijos gausu. Nesunku rasti drėkinančių ir maitinančių priemonių, kurios padeda išspręsti plaukų sausėjimo problemas. Deja, problemiškus plaukus turi ir tos moterys, kurios nuolat kovoja su greitai besiriebaluojančiais plaukais, kurie vos po dienos atrodo kaip ilgą laiką neplauti. Deja, ne visos priemonės yra itin efektyvios kovojant su besiriebaluojančiomis šaknimis, todėl dažnai tenka keisti priemones iki kol atrandama ta vienintelė. Žinoma, nusivylimas, kai netinka kokia nors priemonė yra labai nemalonus, tačiau neieškant atrasti jos nepavyks. Efektyvios kaukės plaukams gali būti pasidaromos ir namuose, todėl jei nepavyksta rasti tobulos priemonės parduotuvėje, galima pabandyti tokią pasidaryti patiems.

Geriausios riebiems plaukams skirtos kaukės yra su citrina, kadangi ji turi sausinančių savybių. Žinoma, persistengti ir išsausinti plauko nereikia, tačiau nedidelis jos koncentratas tikrai puikiai veikia. Kaukės plaukams su citrina dažnai naudojamos kartu su aliejais, kad sausinimas nebūtų per stiprus. Vienas iš veiksmingų receptų yra iš degtinės, citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus. Sumaišius šaukštą alyvuogių aliejaus, du šaukštus citrinų sulčių ir 200 mililitrų degtinės gaunamas mišinys, kuris padeda sureguliuoti riebalų išsiskyrimą. Juo reikia tepti plaukų šaknis kas antrą diena ir palaikyti po penkiolika minučių. Tokios kaukės negalima laikyti ilgai, todėl patartina naudoti dažnai laikant po nedaug laiko.

Padėti gali ir tokios kaukės plaukams, kurių sudėtyje yra kiaušinis, tačiau į jį taip pat reikia įpilti šiek tiek alkoholio ir vandens. Kaukės su alkoholiu padeda riebiems plaukams, tačiau kaip ir kaukė su citrinų sultimis, taip ir ši negali būti laikoma ant plaukų per ilgai.