Virtuvės baldai ir „Blum“ furnitūrą

Ar verta mokėti už kokybišką furnitūrą?

Daugelis naujų klientų, kurie ruošiasi naujos virtuvės pirkimui, svarsto ar verta investuoti į kokybiškesnę furnitūrą? Virtuvės balduose naudojami mechanizmai kainuoja tikrai ne pigiai, todėl natūralu, kad užduodamas šis klausimas. Taigi, ar verta investuoti? Ar tai duos apčiuopiamą naudą? Pirmiausia, reikėtų suprasti, kad virtuvės baldų ergonomiškumą lemia, net tik jų suprojektavimas, tačiau ir visų judančių detalių kokybė. Jeigu turėsite gražias spinteles, kurių durelės sunkiai atsidarys, ar bus patogu naudoti? Gamindami maistą, mes ieškome reikalingų produktų, prieskonių, pjaustome, kepame, todėl viskas turi būti lengvai pasiekiama, net ir tada, kada visos rankos užimtos. Teisingai supratote, būtent išskirtinės kokybės mechanizmai leidžia atidaryti spintelių dureles vos jas prilietus. Tai patogu, kad nenorime išpurvinti virtuvės baldų, o skubiai reikia pasiekti būtinus ingridientus. Kad geriau suprastumėte, kas yra aukšta kokybė ir ergonomija, peržiūrėkite šiuos video:

Virtuvės baldai, kuriame klasikinį stilių

Kiekvienas būstas yra individualus, kiekvienas šeimininkas nori individualaus sprendimo. Klasikiniai virtuves baldai tinka ne visuose namuose, todėl prieš juos renkantis reikia įvertinti visą namo interjerą. Pasitaiko atveju, kad klientai nebendradarbiauja su interjero dizaineriais ir patys ieško sprendimo. Užsisakydami klasikinius baldus jie sukuria virtuvėje senovės, prabangos įspūdį, tačiau kiti namo kambariai nėra šios stiliaus. Nereikėtų naudoti skirtingus baldų stilius, nes tai tik pirmas įspūdis, kad jie puikiai dera tarpusavyje. Kiekvienas profesionalus interjero dizaineris žino, kad baldai turi ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir būti patogūs kasdieniniame naudojime, nevarginti. Taigi, tiems, kas vis dėl to planuoja klasikinės virtuvės įrengimą, rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Kuriant tokius virtuvės baldus, galima rinktis iš didelio kiekio medžiagų, nuo įprastų LMDF, MDF plokščių iki natūralaus medžio apdirbto pramoniniu būdų, bei rankų darbo gaminių. Baldų pardavėjai ir nestandartinių baldų gamintojai gali patenkinti įvairiausius klientų norus, tad pradėkime planuoti jūsų virtuvės atnaujinimą. Keletas pavyzdžių, kaip gali atrodyti klasikinė virtuvė:

Buitinė techniką virtuvėje. Ką pirkti?

Renkantis buitinę techniką rekomenduojame visada koncentruotis į kokybę ir technikos patogumą. Būtent šie du aspektai yra patys svarbiausi. Nekokybiška buitinė technika tarnaus trumpą laiką ir su ja negalėsite atlikti norimų veiksmų. O neergonomiška įranga, vargina dirbant su ja kiekvieną dieną. Todėl būtina siekti šių dviejų parametrų harmonijos. Nepamirškite, kad daugelis nestandartinių baldų gamintojų bendradarbiauja su buitinės technikos pardavėjais, tad jie gerai supranta kokius prietaisus geriausia pirkti, o taip pat gali suteikti nemažas nuolaidas.