Skrydis oro balionu

Netikėtai užsidirbai laisvadienį? Nesugalvoji, ką galėtum taip neplanuotai nuveikti?  Ogi užsisakyk skrydį oro balionu! Nuotykis , netikėtumas, įspūdis – garantuoti!Jei iš anksto neplanavai laisvadienio, o dabar jį turi, tai rasti kompaniją gal ir nėra sunku, bet ar nesijausi įsiterpęs į kitų gyvenimus – juk teks pačiam įsiprašyti į kitų suplanuotas veiklas. O jei pats ką nors greit bandysi suorganizuoti, tai kažin ar nesujauksi jų planų… O juk norisi netikėtą laisvadienį praleisti įspūdingai, su gera nuotaika ir prisiminimais. Tad puikiausia išeitis yra skrydis oro balionu!

Skrydis oro balionu virš pasirinktos vietovės yra kuo puikiausios trumpalaikės atostogos – sugaišti vos kelias valandas, o energijios pasikrauni ilgam laikui. Juk skrydžio oro balionu potyrių nepamirši vos išlipęs iš oro baliono pintinės. Net ir didžiausius skrydžio oro balionu skeptikus matomi vaizdai pakilus į orą pribloškia savo didybe ir spinduliuojančiu grožiu.

Kasdien eidami pro kokią nors vietą net nebesidairome ir nebepastebime to, kas yra šalia. Pakilę oro balionu į viršų tą įprastą kasdienį savo maršrutą pamatome visai kitokį – čia ir yra tas nenusakomas žodžiais pojūtis – aplinkos grožio suvokimas viską stebint iš oro baliono pintinės.

Jei oro sąlygos leidžia, nedvejok, šokį batus ir užsisakęs skrydį oro balionu leiskis į vieną iš įspūdingiausių savo vasaros nuotykių. Svarbiausia, jokio išankstinio pasiruošimo tau nereikia – apsirengi šiek tiek šilčiau, pasiimi pirštines ir kepurč ir pirmyn į nuotykius skrendant orio balionu. Stebitės, kam tokia apranga vidurvasary, kai plieskia saulė? Pakilus virš miesto oro temperatūra keičiasi ir kelnės bei ilgarankoviai marškiniai praverčia. Kepurė apsaugo nuo karščio, sklindančio iš oro baliono degiklio, o pirštinės praverčia laikantis už oro baliono pintinės virvių. Be to, oro baliono pilotas – tavo kelionės palydovas – prašys pagalbos pasiruošiant skrydžiui oro balionu ir grįžus, juk vienam suvynioti ir supakuoti tinkamai tokį didžiulį oro balioną nėra taip jau paprasta. Tad rinkis skrydį oro balionu ir įgysi įdomios patirties talkindamas prityrusiam oreiviui ir prie viso to gausi visą valandą galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais iš paukščio skrydžio. Ar galima tokias akimirkas įamžinti? Žinoma, tik fotoaparatas ar kamera yra tavo paties atsakomybė – turi tais prietaisais ir jų saugumu pasirūpinti pats. Skrendant gali fotografuoti, su visais saugumo reikalavimais supažindins pilotas, tik iš anksto pasirūpink minkštais dėklais savo prietaisais. Juk nusileidžiant ant žemės būna šioks toks sukrėtimas- bumbtelėjimas – pasirūpink savo prietaisų saugumu pats.

Tad leiskis į trumpalaikį, bet įspūdingą nuotykį oro balionu! Skrydis oro balionu – puiki trumpalaikė pramoga, norintiems atsiplėšti nuo kasdienybės ir pasisemti energijos naujiems darbams!