Anglų kalbos pamokėlės motyvuoja!

anglų kalbos pamokėlės

Pamokėlės. Toks lengvas žodis, ar ne? Toks sklandus skambesys. Jei pasakytume „pamokos“, iškart skambėtų solidžiau, bet kartu ir baugiau. O kam tas baugumas, kai, pavyzdžiui, anglų kalbos pamokėlės gali kelti ne stresą, o suteikti laimės.

Kodėl verta mokytis?

Matematika, geografija, informatika… Tai tik keletas pavyzdžių, ko mokomasi mokykloje. Tarp šių pavyzdžių verta įterpti ir užsienio kalbą. Tiesa, anglų kalbos pamokėlės mokykloje virsta labiau pamokomis, kur senos, kartais nuobodžios programos su gramatika priešaky tampa nuobodulio priežastimi.

Bet neverta nusiminti, noras mokytis neprivalo bėgti šalin. Nes mokytis verta. Nebūtinai „kalant“, nebūtinai sunkiai, nebūtinai pernelyg ilgai gilinantis į visokiausias taisykles. Kartais viskas gerokai paprasčiau. Net ir tada, kai tema pasisuka nuo anglų kalbos prie bet kurios kitos.

Užsienio kalbos įgūdžiai praverčia. Net labai. Pirmiausia jie aktualūs turint omenyje darbą. Tai privalumas ne tik pretenduojant į darbo vietą, bet ir jau užimant kokias nors pareigas. Antra naudos pusė – kelionės. Tai vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl anglų kalbos pamokėlės yra vertos dėmesio.

Susikalbėjimas

Jei kieno nors paklaustumėte, kodėl užsienio kalba pasirodė kaip tikslinga mokymosi sritis, greičiausiai gautumėte atsakymą, kad to imtasi siekiant susikalbėti su svetimkalbiais. O tai yra geras argumentas, įrodantis, kad anglų kalbos pamokėlės ir pamokos – tarsi dvi svorio kategorijos.

Tačiau lengvos pamokėlės kartais gali daugiau nei sudėtingos PAMOKOS. Tikrai! Ir netgi tikėtini tokie variantai kaip didesnis įgūdžių bagažas, nei tikėtasi. Pavyzdžiui, siekta tik susikalbėti, o palaipsniui taip įsigilinta, kad net imtasi vertėjo karjeros.

Visgi daugeliui noras tiesiog įgyti pagrindus veikia kaip motyvacija. Juk žymiai lengviau pastatyti sandėliuką nei namą, ar ne? Lengviau sukurti eilėraštį nei parašyti visą knygą. Lengviau prašnekti angliškai nei tapti šios kalbos specialistu. Supratote, kur lenkiame?

Motyvacija

Norisi skirti pastraipą motyvacijai. Žodis „sudėtinga“ gali atstumti, žodis „lengva“, tikėtina, kaip tik sudomins. Svarbiausia pradėti mokytis, o tada, kai įsisavinama vis daugiau žodžių ir kai anglų kalba tampa ne tokia svetima, atsiranda dar didesnė varomoji jėga – dar daugiau motyvacijos.

Nereikia jokių sudėtingų išvadų, nereikia papildomų argumentų. Viskas ir taip aiškų: anglų kalbos pamokėlės yra vertos dėmesio. O kodėl vertos, atskleista ankstesnėse eilutėse.