Ar užsieniečiai perka demisezonines padangas?

Norint sužinoti realią situaciją reikėjo nuvykti ne į vieną padangų parduotuvę. Tačiau vertiname savo skaitytojus, todėl dėl kokybiško turinio profesionaliai dirbame. Ką sužinojome? Pirmiausia, tai tokios demisezonines padangos nėra pats pagrindinis pasirinkimas. Taip, tokias padangas perka net ir užsieniečiai, tačiau su universaliomis padangomis juokaujama, kad jos kaip universalūs batai. Žiema šalta, vasara karšta. Natūralu, kad rinkoje galima rasti tikrai geresnių padangų. Aišku, tie klientai, kurie perka tokias padangas daro savo sprendimą ir dažnai tam turi logišką paaiškinimą. Pagrindinė priežastis – nėra pinigų pirkti du komplektus padangų. Taip iš tiesų galima pateisinti tokį sprendimą, tačiau ar tai saugu? Ar tikrai žiemą jausitės gerai, kada automobilis ne bus itin stabilus. Juk net ir vasarą tokios padangos turi minusų. Jas galima rinktis ten, kur nėra stiprus sezoniškumas. Jeigu Lietuvoje nėra šaltos ir daug sniego atnešusios žiemos, tai gali ir visai protingas pasirinkimas. Tačiau gana retai pasitaiko, kad nebūtų daug sniego. Vis gi gyvename tokiame klimate, kur orai būna labai nenuspėjami. Tikriausiai ne vienas liūdi, kada per Šv. Kalėdas nėra sniego, tačiau žiema mus mielai nustebina vasario, kovo ar net balandžio mėnesiais. Dar ne taip jau seniai spalio mėnesį būdavo nemažai sniego. Tačiau dėl pasaulinės klimato kainos, keičiasi ir mėnesiai, kuriais būna tikra žiema.

Taupyti ar ne?

Dilema su kuria susiduria jauni vairuotojai arba tie, kurie taip ir nesuprato, kad važiavimas su geromis padangomis skiriasi kaip diena nuo nakties. Visiems vairuotojams, kurie galvoja, kad demisezoninės padangos yra puikus pasirinkimas, rekomenduosime išbandyti geras žiemines ir vasarines padangas. Paklausinėkite draugų, gal jie perka tinkamas padangas arba tiesiog tikros žiemos metu išsinuomokite automobilį rimtoje įmonėje. Pamatysite aiškų skirtumą, kuris jums atvers akis. Suprasite, kad tikros žiemos metu reikia gerų padangų, su kuriomis važiavimas yra tikras malonumas. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad kiekvienas klientas norėdamas užsisakyti geras padangas, dažnai nori ir tuo pačiu sutaupyti. Stebuklų nebūna. Pirkite tai kas kokybiška ir būkite atsakingi už savo ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Autoavarijos keliuose dėl prastų padangų

Lietuvoje tikrai dažnai įvyksta eismo įvykiai, kurių priežastis prastos padangos. Juk ne kartą matėte jauną vairuotoją, kuris padarė avariją ir buvo kaltas. Taip jis kaltas, kad pirkdamas automobilį negalvoja apie saugumą, o mieliau renkasi naujus ratlankius, gerą garso sistemą. Mieli vairuotojai, tikimės, kad šios straipsnio esmė jus pasiekė. Nesakome, kad universalios padangos yra blogos, tačiau jos ne tinka važinėti tikrai ne kiekvienais metais.