https://www.houzz.com/photos/9638810/Interior-contemporary-living-room-perth

https://www.houzz.com/photos/9638810/Interior-contemporary-living-room-perth

Kiek kainuoja šilumos siurbliai, kurie tarnauja ilgus metus?

Kaina vs kokybė? Šilumos siurblys perkamas ne vieneriems metams, todėl visada orientuokitės į įrenginio kokybę. Aišku, svarbi ir kaina, todėl nemaža dalis šilumos siurblių pardavėjų siūlo kainos ir kokybės santykį. Kokie gamintojai pigiausi? Kaip jau minėjome, nenaudinga, kad gamintojus, modelius skirstote pagal kainą. Toks įrenginys yra skirtas namo šildymui, tai bet kokiu atveju ekonomiškas šildymo būdas. Nereikalaujantis nuolatinės priežiūros. Šilumos siurblį galima valdyti nuotoliniu būdų, todėl tai itin patogu. Egzistuoja gamintojai, kurių produkcija yra pigesnė. Bet kaip jau supratote, viskas priklausys nuo šilumos siurblio tipo, kurį pasirinksite. Vieni populiariausių, tai šilumos siurbliai oras oras ir šilumos siurbliai oras vanduo. Kodėl jie yra TOP perkamiausių sąraše? Pirmiausia, tai nesudėtingas montavimas. Tinka butui, namui ar administraciniam pastatui, viešbučiui. Šių tipų šilumos siurbliai gali veikti, kaip oro kondincionieriai. Ieškant tokio tipo šilumos siurblio, kaip visuomet svarbu atkreipti dėmesį į jo galingumą, keičiamų filtrų kainas ir kitus svarbius kriterijus. Ar šilumos siurbliai tarnauja 10 metų? Vienas iš klausimų, kurį gana dažnai užduoda nauji klientai, tai koks tokių įrenginių tarnavimo laikas. Jeigu peržvelgsite gamintojų rekomendacijas, tada pamatysite, kad ne visi šilumos siurbliai gali tarnauti tokį laikotarpį. Nemaža dalis modelių yra skirti penkiems metams. Aišku, viskas priklauso nuo įrenginio kainos.

Ką rekomenduoja šios srities specialistai?

Šilumos siurbliai oras oras ar oras vanduo? Kadangi tai vieni populiariausių šilumos siurblių, todėl naudinga žinoti kuo jie skiriasi. Pagrindinis skirtumas, tai veikimo principas. Kaip jau supratote, pagal šių tipų pavadinimus, tai vienas iš šilumos siurblių naudoja technologiją „oras-oras“, kitas – „oras-vanduo“. Antras svarbus kriterijus, tai jų galingumas ir aptarnavimo išlaidos. Šilumos siurbliai oras oras ir oras vanduo gali būti panašaus galingumo. Viskas priklausys nuo gamintojo. Tačiau aptarnavimo išlaidos dažnu atveju yra didesnės šilumos siurblių oras vanduo. Termodinaminiai šilumos siurbliai ir kaip jie veikia? Šio tipo šilumos siurbliai gali naudoti ne tik įprastas oras, vanduo energijas, tačiau ir saulės, vėjo. Vieni moderniausių šilumos siurblių, kurie gali pasiekti didžiausia ekonomiškumo lygį. Verta paminėti tai, jog tokie šilumos siurbliai ženkliai brangiau kainuoja, tačiau juk toks įrenginys perkamas ne vieneriems metams, todėl ilgalaikėje perspektyvoje nemažai sutaupysite.

Nuo ko pradėti šilumos siurblio pirkimą?

Kaip išsirinkti šilumos siurblio tipą? Kaip jau ne kartą esme minėja, norint išsirinkti tinkamiausią šilumos siurblio tipą, reikėtų kreiptis į šios srities specialistus. Visi klientai gali užsisakyti specialistų atvykimą į namus, todėl ekspertai apžiūrėję namus išrinks tinkamiausią šilumos siurblį. Koks šilumos siurblys tinka butui? Butas geriausiai tinka oras oras arba oras vanduo šilumos siurbliai. Aišku, viskas priklauso nuo to kokiame aukšte gyvename, koks buto bendras plotas.