Ką turėtumėte žinoti prieš skyrybas

Nors kai kurie žmonės teigia, kad skyrybos jiems buvo labai paprastos ir nekeliančios jokio vidinio nerimo bei streso, iš tiesų dažniausiai būna priešingai. Dažniausiai besiskiriantys žmonės visą šį procesą išgyvena labai sudėtingai, todėl tikrai nereikėtų apgaudinėti nei savęs, nei juolab kitų teigiant, kad tai yra labai paprasta. Kaip bebūtų, galima pateikti keletą detalių, apie kurias turėtų žinoti kiekvienas žmogus, kuriam skyrybos yra tiesiog neišvengiamos.

  • Turbūt prisimenate tas dienas, kuomet džiaugdavotės galėdami pailsėti ir atsipalaiduoti vienumoje, kuomet jūsų antroji pusė būdavo kuriam laikui išvykusi į tolimesnę kelionę? Deja, bet po skyrybų laikas praleistas vienumoje taps vis sunkiau pakeliamas.
  • SkyrybosNebesitikėkite, kad susidūrus su vienokiais ar kitokiais sunkumais, jūs galėsite kreiptis į savo antrąją pusę. Taip dažniausiai nenutinka. Turite išmokti prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos.
  • Neskubinkite įvykių. Jei negalite gyventi vienumoje, tiesiog pradėkite daugiau laiko praleisti su savo draugais ir artimaisiais. Nemanykite, kad jums akimirksniu reikėtų ieškoti naujos antrosios pusės, tokiu būdu užpildant viduje atsiradusią tuštumą. Toks skubėjimas galėtų įtakoti labai neteisingus sprendimus.
  • Jūs visuomet viduje dvejosite, kai susipažinsite su nauju ir iš pirmo žvilgsnio jums į akį kritusiu žmogumi. Kad ir kaip norėsite vyti neigiamas mintis, jums nepavyks. Todėl turėsite susitaikyti, kad tapo šaltesni ir mažiau pasitikintys aplinkiniais žmonėmis – nebent jūsų skyrybų priežastimi buvote būtent jūs ir jūsų neteisingi sprendimai.
  • Visuomet sau priminsite, kad bet kurie nauji santykiai galiausiai gali turėti pabaigą. Žinoma, dėl to viduje jausitės labai nemaloniai ir nepatogiai.
  • Dažnai norėsite palyginti savo naująją antrąją pusę su savo buvusiuoju ar buvusiąja. Tačiau jokiu būdu to nedarykite garsiai. Geriau apie tai pakalbėkite su savimi ir įtikinkite save, kad to daryti tikrai nėra jokios prasmės.
  • Jei manėte, kad jūsų antroji pusė jums visiškai nepadėjo ir jums viskuo tekdavo rūpintis patiems, tuomet apie tai pagalvokite tuomet, kai išsiskirsite. Akimirksniu suprasite, kad dabar iš tikrųjų viską turite daryti vieni, o tuomet, kai gyvenote santuokoje, vis dėlto vienokios ar kitokios pagalbos sulaukdavote.