Kiek gali kainuoti santechniko paslaugos?

Santechnikas Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Tiems, kas ne pirmą kartą remontuoja butą, namą ar komercinės paskirties pastatą, greičiausiai yra tekę susipažinti su šios profesijos atstovais. Dažnai, santechnikas Kaune yra pigesnis už santechniką Vilniuje. Šių paslaugų kainų skirtumai susidaro, dėl skirtingos paklausos Lietuvos didmiesčiuose. Jeigu gerai peržvelgsite skelbimus, tai aiškiai pamatysite, kad santechnikų kiekis miestuose yra neproporcingas gyventojų kiekiui. Juk Sostinėje gyvena daugiausiai Lietuvos gyventojų, tačiau santechnikų čia vos keletu daugiau nei Kaune ar Klaipėdoje. Kodėl yra tokia situacija? Greičiausiai daugelis santechnikų tiesiog užkrauti darbais ir neturi laiko talpinti skelbimus. Šiuo atveju Vilniuje darbų yra tiek daug, kad tik nedaugelis ieško papildomų užsakymų. Kokybiškos santechniko paslaugos yra pageidaujamos ne tik didmiesčiuose, tačiau ir mažuose miesteliuose, rajonuose yra daug klientų, kurie sunkiai gali išsikviesti šios srities specialistą.

Kas sudaro santechniko paslaugas?

Kiekvienas santechnikas gali atlikti labai daug įvairių darbų, tad santechniko paslaugos Kaune yra reikalingos tiek privatiems, tiek fiziniams asmenims. Kiekvienais metais statant vis daugiau gyvenamųjų namų, verslo centrų šios paslaugos įgauna vis didesnę svarbą. Kokybiškai atlikti santechniniai darbai ne tik, kad vertinami klientų, tačiau ir labai gerai apmokami. Už kokybiškai suteiktas paslaugas įkainiai gali svyruoti net iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys nuo darbų apimties. Suprantama, kad dideli projektai gali sau leisti tokius brangius specialistus, tačiau kaip privatūs asmenys. Juk išsikvietus santechniką sutvarkyti vonios ar dušo kabinos nesinori išleisti keturženklių sumų. Šioje vietoje paslaugos ir nėra tokios brangios. Santechnikai, savo darbo įkainius nustato, pagal laiką kurį jie praleidžia dirbdami. Klientai, kuri užsisako santechniką kelių dienų darbams žinoma, kad moka mažiau. Tačiau valandai ar dviem išsikvietus santechniką gali tekti sumokėti nuo 20 EUR iki 70 EUR už valandą. Aišku, kainos dar stipriai priklauso nuo miesto kuriame jūs gyvenate.

Kodėl santechnikas yra reikalinga profesija?

Kaip ir kiekvienas specialistas, taip ir santechnikai atlieka labai svarbius darbus, be kurių mūsų buitis būtų daug kartų suėtingesnė. Greičiausiai jau ne kartą esate girdėja, kad surasti santechniką yra sudėtinga, o kai kuriais atvejais net neįmanoma. Taip, šios nuogirdos yra teisingos. Net ir didžiuosiuose miestuose, ne visuomet yra paprasta susirasti kokybiškai šias paslaugas sugebantį teiktį santechniką. Tie kas gerai dirba, turi daug darbo. O pradedantieji nelabai laukiami. Niekas nenori eksperimentuoti, kaip santechnikos prekės kainuoja šimtais, o kartais net tūkstančiais. Šie keli faktoriai ir padaro šią profesiją labai reikalingą mūsų kasdieniniame gyvenime.