Maisto papildai siekiantiems tobulesnių kūno linijų

perfectbody.lt

Niekam nepaslaptis, kad tik artėjant šiltąjam metų sezonui, dauguma ima susirūpinti savo figūra. Bene nemaloniausias jausmas, kai esant auditorijoje trūkumus išryškina nusivilkta striukė ir apsivilkti plonesni rūbai. Padėkokime šaltąjam metų sezonui. Kad ir kiek būtų prieštaraujančių asmenų, tai yra metas, kai organizmas natūraliai yra linkęs labiau kaupti riebalus nei bet kada. Tai įtakoja daugybę faktorių. Vitamino D stoka, sulėtėjusi termogenezė, tingesnis gyvenimo būdas, natūraliai besikeičiantys organizmo bioritmai šaltu oru (įtakojantys greitesnį kalorijų virtimą riebalų pavidalu) ir kt. Tam, kad kuo greičiau pašalinti „žiemos siurprizus“ nuo savo kūno, daugumą gelbsti maisto papildai. Tačiau juos reikėtų rinktis atsakingai, o patarti geriausiai galėtų www.perfectbody.lt konsultantai. Maisto papildai gali tapti rimta pagalba Jūsų siekiams, tinkamai pasirinkus juos ir suderinus mitybą su sportu.

Kai galvojama apie riebalų deginimą, pirmenybę yra svarbiausia teikti mitybai ir sportui. Kad ir kiek bebūtų „ryjami“ maisto papildai, be viso to, akiai pastebimų rezultatų nepasieksite. Tai nėra lengvas procesas. Tik tinkama dieta padeda sudaryti kalorijų deficitą, o reguliarus sportas padidinti jų poreikį energijos panaudojimui. To pasekoje, organizmas ima Jūsų kūno riebalus versti į energiją. Kitaip tariant, įsivaizduokite automobilį pilnu baku, kuris gali judėti, nes benzinas jam suteikia energijos tai daryti, ir kitą automobilį tuščiu baku, kuris nebegali net užsivesti, nes jo energijos atsargos (benzinas) visiškai išsekusios. Žinoma, žmogaus organizmas yra visiškai kitoks, tačiau jeigu kažkokiu tai būdų automobilis tuščiu benzino baku turėtų galimybę savo kėbulą versti energijos šaltiniu judėjimui, jo kėbulas imtų po truputį irti, nes visos ląstelės ir kitos medžiagos būtų panaudotos ergetiniams procesams išgauti. Žinoma, tai neįmanoma. Tačiau žmogaus organizmas yra nuostabesnis ir jis gali lengvai prisitaikyti prie bet kokių gyvenimo sąlygų. Kai organizme  nebelieka maistinių medžiagų rezervo energetiniams procesams patenkinti, pradedami ardyti mūsų pačių audiniai (raumenys ir riebalai) tam kompensuoti.

Kaip papildai lieknėjimui gali padėti?

Kaip ir buvo minėta aukščiau, svarbiausia sudaryti kalorijų deficitą ir priversti organizmą panaudoti riebalus kaip energijos šaltinį. Maisto papildai lieknėjimui veikia panašiu principu. Jie padeda paspartinti riebalų panaudojimą energijai. Ypač, tai gerai atlieka populiarusis l-karnitinas. Tačiau, nemažiau efektyviau veikia ir kiti įvairūs papildai lieknėjimui – termogenikai. Jie padeda sudeginti daugiau kalorijų dienos eigoje, šiek tiek pakelia kūno temperatūrą, suaktyvinantys termogenezę (riebalų deginimas kaitrine dispersija). Taigi, ar maisto papildai lieknėjimui gali suteikti naudą, galima apibrėžti tai paprastai. Jeigu jų pagalba sudeginate daugiau kalorijų dienos eigoje, vadinasi jie gali būti efektyvūs, tačiau kaip ir minėjome, bet kokiu atveju turite sudaryti kalorijų deficitą.