Medikai griauna mitus apie žuvų taukus

equazen baby zuvu taukaiŽuvų taukai yra būtini kiekvienam žmogui, ypač šaltuoju metų laiku arba atsigaunant po sunkių ir ilgų ligų. Vis dėlto, ne visi žuvų taukai yra naudingi, o jų perteklius gali labiau pakenkti nei padėti.

Žuvų taukų nauda

Apie žuvų taukų naudą jau žinoma nuo gilios senovės. Omega rūgštys naudingos ne tik augančiam organizmui, tačiau ir visom amžiaus grupėms. Šios medžiagos padeda nervų sistemai, širdies ir kraujagyslių veiklai, tai energijos šaltinis, stimuliuoja plaukų augimą ir teigiamai veikia dar daugelį kitų organizmo funkcijų.

Tačiau omega rūgščių mes turime gauti iš tokių produktų kaip riebi žuvis, silkė, žuvis, sėmenys ir kitos. Bėda ta, kad viena po kitos žengiančių pramonės revoliucijų pasekmė – žala gamtai. Tai reiškia, kad su maistu švariais vadinamų žuvų taukų gauti sudėtinga. Todėl papildomai vartojami equazen baby zuvu taukai yra būtinybė ir ne tik vaikams.

Jeigu žvalgotės eye q baby pigiau verta atkreipti dėmesį, kad eye q zuvu taukai kaina internete yra pigesnė. Taip pat mažesnė equazen eye q baby uk kaina.

Omega rūgštys

Šiandien vieni iš populiariausių vaikams equazen baby zuvu taukai. Vis dėlto, akcijomis mus nustebina ir kiti gamintojai. Vis dėlto, medikai primena, kad skirtingi gamintojai turi labai savo kokybe skirtingus gaminius.

Gyventojai dažnai pamiršta, kad 1000 mg žuvų taukų tai nėra lygu tokiam pačiam kiekiui riebalų rūgščių. Iš tikrųjų jeigu kokybiški žuvų taukai tokiame kiekyje rūgščių bus iki 60 proc. Jeigu gaminys nėra kokybiškas rūgščių bus vos trečdalis. Tad renkantis žuvų taukus būtina lyginti skirtingų gamintojų produkcijos sudėtį. Pirmenybei equazen baby zuvu taukai. Beje, equazen zuvu taukai vaikams gali būti ne tik skysto pavidalo. Jie gali būti kaip ir vitaminai equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180.

Pusiausvyra

Medikai pastebi, kad perteklius omega rūgščių gali labai pakenkti. Nemažiau kenkia  nedinkamas jų tarpusavio balansas. Tačiau omega 6 perteklius sukelia uždegimus, slopina omega 3 veiklą. Bėda ta, kad omega 6 gauname su maistu, todėl racione užtikrinti tinkamą jų pusiausvyrą nėra lengva.

Laimei equazen baby zuvu taukai yra subalansuoti. Jie ir zuvu taukai eye q chews užtikrina tinkamą šių medžiagų kiekį ir įsisavinimą. Be to, tiek equazen eye q chews 360, tiek equazen eye q kaina labai konkurencinga.