Patarimai taupantiems laiką: išnaudokite interneto privalumus

Šiais moderniais laikais kiekvienas turime daug veiklų, darbų, planų, atsakomybių, pomėgių, susitikimų ir t.t. Dažnai nelieka laiko sau, savo artimiesiems ir tiems dalykams, kurie iš tiesų teikia mums džiaugsmo. Laiko stoką ypač junta didmiesčių gyventojai, nes jiems neretai tenka beprasmiškai leisti laiką automobilių spūstyse. Internetas — žmonėms labai pravartus išradimas, o ypač šiais skubėjimo laikais.

Internetu atliekant įvairias operacijas, mokant mokesčius, užsakant prekes ir paslaugas galima sutaupyti nemažai laiko. Štai keli patarimai ką galite nuveikti internete ir taip sutaipyti savo brangų laiką.

  1. Draudimo paslaugos internetu (https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu), ypač jei draudžiatės jau nebe pirmą kartą, gali sutaupyti jums nemažai laiko. Internetu galite siųsti užklausą, susižinoti draudimo kainas ir gauti pasiūlymus. Jums nereikės gaišti laiko kamštyje, kelyje, eilėje.

  2. Maisto užsakymas internetu jau ne naujiena. Be to, šią paslaugą siūlo ne viena įmonė. Dabar galima ne tik užsisakyti maistą į namus iš restoranų, bet ir iš maisto prekių parduotuvių.

  3. Mokėkite mokesčius internetu. Atsiskaitykite už internetą, mobilūjį ryšį, komunalines paslaugas, šildymą, dujas ir vandenį tiesiog internetu. 2005 metais įkurta įmonė UAB „Viena sąskaita“, kurios interneto svetainėje galite registruotis ir išmėginti greitesnį būdą susimokėti visas sąskaitas vienu metu vienoje vietoje.

  4. Užsisakykite kelionių bilietus internetu. Jau seniai praėjo tie laikai kai norėdami susiplanuoti atostogas, rezervuoti viešbutį ir nusipirkti lėktuvo bilietą turėjome keliauti į kelionių agenturos biurą. Dabar visas atostogas ir joms reikalingus bilietus, rezervacijas galite gauti / atlikti internetu.

  5. Ieškote knygos? Jums nereikės aplankyti visų miesto knygynų, tereikės nueiti į Google ir paspausti kelis klaviatūros mygtukus.

  6. Ieškote geriausios kainos? Ir vėl Jums padės Google. Neskubėkite pirkti parduotuvėje ar internetu pačioje pirmoje pasitaikiusioje el. parduotuvėje. Atlikite mini tyrimą, kuris leis sutaupyti pinigų neaukojant kokybės. Nes internete tą pačią prekę galite rasti už geresnią kainą.