Dokumentų vertimas: ką verta žinoti apie šią paslaugą?

Daugeliui žmonių vertimų biuras nėra ta paslauga, kuria naudotųsi dažnai. Būtent dėl šios priežasties, neretai kyla įvairių klausimų. Jei ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kuriam dokumentų vertimas sukelia daug įvairių klausimų, tokiu atveju galime jus patikinti: jų tikrai bus kur kas mažiau, jei perskaitysite šį tekstą.

Ar visi vertimų biurai teikia dokumentų vertimo paslaugą?

Taip, šią paslauga teikia visi vertimų biurai. Taigi, jei nežinote kur kreiptis, galite užsukti, kad į arčiausiai jūsų esantį vertimų biurą – dokumentų vertimo paslauga tikrai bus suteikta.

Ar vertimų biuras gali paruošti ir išverstų dokumentų kopijas?

Atsakant į šį klausimą, verta pastebėti, kad tokią paslaugą suteikia ne visi vertimų biurai. Taigi, jei jūs norite gauti iš karto ne tik išverstus dokumentus, bet ir keletą jų kopiją apie šią galimybę turėtumėte pasiteirauti iš anksto.

Jei turiu dokumentą, tačiau nesu tikras, kad jis buvo tinkamai išverstas, ar vertimų biuras gali man padėti tai sužinoti?

Jei jūs turite išvarstą dokumentą, tačiau nesate tikri, ar tai buvo padaryta tinkamai, tokiu atveju, teisingai atsakymą iš tiesų sužinosite vertimų biure. Kreipkitės į vieną iš jų – bus patikrinta, ar dokumentas buvo tinkamai išverstas. Taip pat, esant poreikiui, gali būti suteiktas ne tik dokumento

Jei neturite galimybės atvykti atsiimti dokumentų, tokiu atveju verta prisiminti, kad jie jums gali būti išsiųsti paštu.

Kaip greitai išverčiami dokumentai?

Dažniausi dokumentai yra išverčiami jau kitą darbo dieną. Tačiau paslauga gali būti suteikta ir skubos  tvarka – taigi, dokumentai gali būti išversti tą pačią dieną.

Ar vertimų biuras garantuos konfidencialumą?

Galite būti tikri – kiekvienas vertimų biuras garantuos konfidencialumą.

Daugeliui žmonių dokumentų vertimas atrodo labai sudėtinga ar net išskirtinė paslauga. Tačiau toks įspūdis neretai būna susijęs su informacijos trūkumu. Taigi, belieka tik pridurti, kad sužinojus šią svarbią informaciją, jūs priimsite pačius svarbiausius sprendimus, susijusius su šia paslauga.