Internetinių svetainių kūrimas: nuo ko priklauso paslaugos kaina?

Tinklapių kūrimas

Tinklapių kūrimas yra viena iš tų paslaugų, kuri domina ypač daug žmonių. Tačiau taip pat negalima pamiršti, kad kaina – taip pat aktuali. Tuos, kurie dar tik ruošiasi užsakyti šią paslaugą, neretai stebina situacija, kodėl internetinių parduotuvių kainos skiriasi. Belieka  tik pridurti, kad tam įtakos turi tikrai ne vienas veiksnys. Todėl verta su jais susipažinti.

Puslapių skaičius

Puslapių skaičius yra vienas iš veiksnių kuris tikrai turi įtakos galutinei kainai. Ne paslaptis, kad vieno puslapio  interneto svetainė tikrai kainuos daugiau nei, tarkime, 4 ar 5 puslapių. Taigi, kuo jų daugiau, tuo daugiau teks ir mokėti.

Tekstų kiekis bei apimtis

Kaip žinia, nei viena interneto svetainė negali egzistuoti be tekstų. Vis tik, kiek jų bus, nemaža dalimi priklausys ir nuo paties užsakovo. Vienų internetinių svetainių užsakovai pageidauja, tad teksto būtent ypač nedaug, tuo tarpu kitiems reikalingi ypač išsamūs paslaugų, produktų bei veikos apibūdinimai. Taigi, kuo daugiau teksto bus jūsų interneto svetainėje, tuo daugiau teks mokėti.

Reikalingos fotografijos? Kaina bus didesnė

Ne paslaptis, kad kai kuriais atvejais geriausiai veiklą galima perduoti vaizdu, kad kokybiškos fotografijos tampa būtinu interneto svetainės akcentu. Vis tik, tai taip pat gali padidinti kainą.

Įmantrus dizainas

Įmantrus dizainas yra dar vienas veiksnys, kuris lemia galutinio kūrinio – internetinės svetainės kainą. Kuo įmantresnis dizainas bus pasirinktas, tuo daugiau teks mokėti.

Funkcionalumas

Verta pakalbėti ir apie šią savybę, nes ji taip pat daro įtaką galutinai paslaugos kainai. Kuo interneto svetainė daugiau funkcijų atliks, tuo daugiau teks mokėti. Ypač dažnai pasirenkami tokie variantai, kaip internetinė svetainė bei elektroninė parduotuvė. Taip pat dažnai pasigirsta prašymų, kad interneto svetainė turėtų ir blog‘ą.

Taigi, jau įvardinome pagrindinius veiksnius, kurie turi įtakos galutinei paslaugos kainai. Vis dėlto, verta pastebėti, kad tikslią paslaugos kainą galite sužinoti tik po to, kai kreipsitės į interneto svetainių kūrėjus. Tad, pirmiausia išsakykite savo lūkesčius, poreikius bei pageidavimus,  o tuomet išgirsite ir preliminarią paslaugos kainą.