Išmanioji televizija: prabanga ar kasdienybė?

Šiandien pakalbėsime apie televiziją ir internetą. Daugelis vartotojų jau neįsivaizduoja savo gyvenimo be kokybiškos televizijos ar greito interneto. Kam mums reikalinga išmanioji televizija? Tikriausiai girdėjote frazę “aš nežiūriu televizoriaus” arba “neturiu televizoriaus”. Taip, tai gana madinga frazė, tačiau poreikis žinoti valstybėje vykstančius įvykius, sporto naujienas ar matyti kokybiškus filmus niekur nedingsta. Daugelis sakančių, kad nežiūri televizoriaus, žiūri televiziją kompiuteryje. Aišku, tai kartais kitokios programos, tačiau informacija panaši. Taigi, kodėl žmonės nebežiūri televizoriaus? Pirmiausia, visi jau pavargo nuo neįdomaus turinio. Viskas atsibosta. Todėl natūralu, kad televizoriaus vietą keičia internetas. Šiandien “Youtube” socialiniame video tinkle galima žiūrėti įvairiausias laidas, žinių programas ir kitą naudingą informaciją. Taigi, kam tada užsisakinėti televiziją? Pagrindinis aspektas, tai didelis kokybiškų kanalų pasirinkimas. Išmanioji televizija suteikia galimybę matyti tiesiogines sporto rungtynes, todėl ji vis tiek lieka populiari. Plačiau apie išmaniosios televizijos planus rasite: ismanioji-televizija.lt.

Prabanga ar kasdienybė?

Taigi, pakalbėkime šia tema. Buvo laikas, kada televizorių turėjo ne kiekvienas, o apie kompiuterį galėjome tik pasvajoti. Šiandien viskas yra kur kas labiau prieinama. Praktiškai kiekviename mieste galima užsisakyti išmanią televiziją, todėl šis produktas turi didelį populiarumą. Aišku, skiriasi paslaugų kainos. Natūralu, kad didmiesčiuose paslaugų kainos kartais mažesnės. Kompanijos turi daugiau klientų, todėl ir gali pasiūlyti geresnes kainas. Tačiau visuomet galima ieškoti pigiausio varianto. Kaip ir minėjome pirmojoje straipsnio dalyje, galima rinktis iš ne vieno tiekėjo. Tai leidžia sutaupyti.

Kas populiaru šiandien?

Kadangi vartotojai yra labai išlepinti didelio asortimento, todėl suprantama, kad populiarūs tiek kanalai ar laidos, kurios gali pasiūlyti kažką įdomaus, naujo. Tendencija yra tokia, kad jeigu tarkime Amerikoje kažkoks šou sulaukė didelio pasisekimo, tai automatiškai jo rengimo licenzija yra parduodama kitoms šalims. Taip mes turime ‘’X faktorių” ar “Lietuvos Balsą”. Tokie projektai visame pasaulyje tapo labai populiariais, todėl juos transliuoja visose valstybėse. Kodėl “Youtube” yra populiarus? Kaip jau minėjome vartotojai nori kažko įdomaus, o privatūs video kūrėjai dažnai turi daugiau fantazijos ir gali pasiūlyti interaktyvų turinį. Suprantama, kad turint išmaniąją televiziją galima naudotis ir internetu. Labai patogu žiūrėti video per didelį televizorių. Tiems, kas dirba su interneto projektais naudinga turėti tokias paslaugas, nes tai tiesiog padidina informacijos gavimą.