Išsamiai apie smėliavimo paslaugas

Smėliavimas

Smėliavimas

Kaip skirstomos smėliavimo paslaugos?

Atėjus pavasariui nusprendžiate atnaujinti automobilio ratlankius. Gyvenant nuosavame name ateina metas, kuomet grindinio trinkelės stipriai susipurvina, netenka pradinės išvaizdos. Visus atnaujinimo darbus gali atlikti smėliavimo paslaugas teikianti įmonė. Tikri šios srities profesionalai žino, kaip tinkamai nuvalyti įvairius paviršius, nepažeidžiant jų sandaros. Aišku, kad visuomet geriausia kreiptis į įmone, nes taip jūs gaunate kokybiškas paslaugas ir atliktų darbų garantiją. Smėliavimo paslaugas teikiančios kompanijos naudoją profesionalią technika, kurios kainos yra tikrai didelės. Kaip skirstomos smėliavimo paslaugos? Galima išskirti tris apibrėžtas grupes: buitinis smėliavimas, komercinis smėliavimas ir pramoninis smėliavimas. Kuo skiriasi ir kokie darbai atliekami?

Kaip jau tapo aišku iš pavadinimo „buitinis smėliavimas“ yra skirtas fizinių asmenų aptarnavimui. Dažniausiai privatūs klientai nori nusmėliuoti ratlankius, atnaujini kiemo trinkeles, namo fasadą ar vasarnamio sienas. Tokių užsakymų srautas padidėja pavasarį, kuomet po žiemos šalčių pasirodo rūdys. Atšiaurus klimatas užneša purvais trinkeles ar stipriai išpurvina sienas. Smėliavimas pasitelkiamas, kuomet įprastinėmis priemonėmis neina atnaujintų sugadinto paviršiaus išvaizdos.

Komercinis smėliavimas skirtas įmonėms, kurioms reikia atnaujinti didesnius ratlankių kiekius. Autoservisai užsisako automobilių kėbulų atnaujinimą. Pavasarį, prasidedant naujam sezonui kavinės ir barai pastebi, kad lauko pavėsinių paviršiai prarado savo išvaizdą. Smėliavimo paslaugos padeda sugražintį buvusį vaizdą.

Smėliavimas
Smėliavimas

Pramoninis smėliavimas – kaip jau pats pavadinimas parodo, tai paslauga skirta didelėms įmonėms. Dažniausiai tai yra laivų kompanijos, naftos platformų savininkai. Dideli kroviniai laivai plaukiodami skirtingo druskingumo vandenyse ilgainiui praranda savo technines charakteristikas ir privalo būti reguliariai atnaujinami. Pramoninio smėliavimo paslaugos nevisuomet atliekamos sausumoje, tokie objektai, kaip naftos platformos negali būti atgabentos, todėl smėliavimo komanda su visa įranga skraidinama į vietą. Prie šios grupės taip pat priskiriami dideli angarai, įvairios metalinės konstrukcijos, tiltai.

Smėliavimas
Smėliavimas

Kokius paviršius galima smėliuoti?

Smėliuoti galima įvairius paviršius, tačiau pagrindas – atlikti paslaugą taip, kad nebūtų pažeista struktūra. Smėliavimo paslaugas teikiantys specialistai žino kaip tinkamai tai atlikti. Reikalingas kruopštumas, patirtis ir speciali įranga. Rinkdamiesi paslaugos tiekėją įvertinkite su kokia įranga bus atliekamos paslaugos. Kokybiškai ir tinkamai viską atlikti galima su brangiai kainuojančia, profesionalams skirta technika. Smėliuoti galima įvairius paviršius, tačiau pagrindiniai yra:

  • Metalas
  • Plytos, betonas
  • Mediena
  • Trinkelės
  • Automobilių rėmai, detalės
  • Ratlankiai
  • Žemės ūkio technika

Smėliavimas kaina. Kiek gi kainuoja ši paslauga?

Smėliavimas
Smėliavimas

Vienas dažniausiai klientų užduodamų klausimų, kiek gi kainuoja smėliavimo paslauga? Iškarto nustatyti kaina nevisuomet pavyksta. Norint tiksliai paskaičiuoti reikia apžiūrėti daiktą, kurį bus norima nusmėliuoti. Jeigu tai yra objektas, reikės nuvykti į vietą ir įvertinti visas darbų apimtis. Smėliavimo paslaugas teikiančios įmonės turi fiksuotas dažniausiai pateikiamų daiktų kainas. Ratlankiai, automobilių detalės – paskambinus galite iškarto gauti tikslų atsakymą. Tačiau norint kuo profesionaliau atlikti darbus vistiek bus būtina apžiūrėti, nes nematant kiek stipriai yra pažeistas paviršius, negalima pasakyti kiek užtruks darbai ir kiek jie kainuos.