Kokios yra geros buhalterines paslaugos kainos?

buhalterines paslaugos kainos

Viskas priklauso nuo daugelio įvairių aspektų. Pirmiausia, tai miestas, kuriame užsisakote paslaugas. Logiška, kad brangiausios kainos bus didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Nors jose ir yra didelis kiekis naujų klientų, tačiau įmonės turi didesnes išlaidas, todėl ir paslaugų kainos yra didesnės. Buhalterinės paslaugos kainos gali priklausyti ir nuo darbo apimties. Ne vien tokia įmonė nurodo, kiek už tam tikrą mokestį, ji gali sutvarkyti sąskaitų ir prižiūrėti įdarbintų darbuotojų, Natūralu, kad tokios buhalterinės paslaugos geriausiai tinka jaunoms arba pradedančiom veiklą įmonėms. Tokios įmonės skaičiuoja kiekvienas išlaidas, todėl nedidelė kaina už buhalterines paslaugas bus tinkamas variantas. Kaip išsirinkti tokią buhalterinių paslaugų imone? Pirmiausią viską pradėkite nuo to, kad atliksite nedidelius namų darbus. Paskaičiuokite, kiek preliminariai per mėnesį planuojate išrašyti naujų sąskaitų, kiek dirbs darbuotojų. Turint šiuos skaičius, galima kreiptis į buhalterinių paslaugų imones, kad jos paskaičiuotų kiek kainuos apskaitos paslaugos. Aišku, kad greičiausias būdas susirasti paslaugos tiekėjus yra pasinaudoti paieškos sistemomis ir jose susirasti paslaugos tiekėjus. Taip pat galite peržiūrėti Lietuvos įmonių katalogus. Jose taip pat rasite nemažai naudingos informacijos.

Kaip atliekamos buhalterines paslaugos?

Ne vienas klientas klausia, kaip iš tiesų yra atliekamos tokios paslaugos. Viskas prasideda nuo to, kad su tokia įmone pasirašote paslaugų teikimo sutartį ir suteikiate jai įgaliojimus jus atstovauti valstybinėse institucijose. Tuomet tiesiog praėjus mėnesiui pateikiate išrašytų ir priimtų sąskaitų informaciją. Buhalterinių paslaugų kompanijos darbuotojai paskaičiuoja visus reikiamus duomenis ir pateikia valstybinėms institucijoms. Taip pat buhalteriai suskaičiuoja kiek reikia išmokėti atlyginimo darbuotojams ir nurodo tikslias mokėtinų mokesčių sumas. Nepamirškite, kad dirbant bet kokiame versle, labai svarbu laiku mokėti visus mokesčius.

Jau viename iš straipsnių esame minėję, kad buhalterinių paslaugų kaina yra labai įvairi. Minimali kaina bus dvidešimt, trisdešimt eurų per mėn. Aišku, norint gauti tokią nedidelę paslaugų kainą, reikia pasirašyti atitinkamas paslaugų teikimo sutartis, kurios turi įvairių papildomų sąlygų. Dažniausiai, tokias kainas gauna tie, kas įsipareigoja pirkti buhalterines paslaugas kelis metus arba pasinaudoja įmonių steigimo paslaugomis. Tiek vienu, tiek kitu atveju buhalterines paslaugas teikianti įmonė, tiesiog garantuoja sau didesnį uždarbį. Ar galima tokias paslaugas teikti nuotoliniu būdų? Kadangi internetas yra naudojamas kiekvieną dieną, todėl visiškai natūralu, kad buhalterinės paslaugos yra teikiamos nuotoliniu būdų. Tai labai patogu mažoms įmonėms, kurios yra įsikūrusios mažuose miesteliuose. Taip jos gali nusipirkti buhalterines paslaugas iš tiekėjo, kuris randasi Vilniuje ar Kaune. Natūralu, kad buhalterinių paslaugų kainos tokiu atveju yra gerokai mažesnės.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

https://jugma.lt