Permanentinis makiažas. Nuo A iki Z.

– Kuo skiriasi permanentinis makiažas nuo ilgalaikio makiažo?

Visi šie skirtingi pavadinimai apibūdina tas pačias paslaugas.  Dažymo pigmento medžiagos arba pigmento įvedimas į paviršinius odos sluoksnius.

– Kas yra mikropigmentacija?                           

Mikropigmentacija, permanentinis makiažas – visa tai vienas ir tas pats !!! Priklausomai nuo valstybės šios procedūros vadinamos skirtingai. Bet visuomet pats procedūros principas yra vienodas.

– Ar skauda darytis permanentinį makiažą?

Prieš Permanentinis makiažas plotas pigmentacijos anesteziniais procedūras, taikomosios narkozės (nėra injekcijos, injekcijos gali padaryti tik gydytojas). Modernių anestetikai yra labai stiprus ir sumažinti iki mažiausiai skausmo. Norėtume atkreipti dėmesį, kad visi skirtingą skausmo slenkstį. Stenkitės vengti ūkyje Permanentinis makiažas procedūras kritinių dienų sumažinti skausmo slenkstį, o ne jaudintis – jis kelia adrenalino lygį, o ne prieš gerti alkoholį dieną … Taigi, kaip anestetikai veikia blogiau nei įprastai.

– Kaip aš žiūriu po ilgalaikio makiažo procedūros, galiu eiti į darbą?

Jei Permanentinis makiažas Kaune atliekamas kokybiškai, ši procedūra padės jums atrodyti labai gerai. Antakiai, tinimo, tiesiog šviesesnės spalvos pora. Vokai po procedūros gali ir pagerbti diskomfortą, tačiau greitai šis reiškinys. Lūpos atrodo ryškiai dažytos ir iš karto po procedūros gali būti šiek tiek.

– Kokiais atvejais reikia pataisyti?

Korekcija ne visada reikalingas, ir, jei esate patenkinti rezultatais, jūs negalite padaryti, bet mes rekomenduojame, kad atrodo kapitonas ir jis nusprendžia verta daryti ar ne, nes visi po to, kai reguliavimas Permanentinis makiažas ilgiau atrodo išsamesnė !!!

Nepriimkite pataisą kaip ankstesnio darbo korekcija. Mūsų oda yra ne taip paprasta, kaip atrodo, ir tai įvyksta po procedūros, o sudėtingi procesai regeneracijos už vieną procedūrą yra ne visada įmanoma padaryti viską tobulai, todėl ne anksčiau kaip praėjus trims savaitėms, rekomenduojama atlikti korekciją. Pakartokite procedūra leidžia jums keisti vienodumą tapyti ir padaryti spalva tamsesnė, jei reikia.

– Ką saugo Permanentinis makiažas?

Niekas negali pasakyti jums tiksliai, o dar labiau garantuoti tam tikrą laikotarpį, per kurį bus Permanentinis makiažas poveikis. Jei permanentinio makiažo yra pagamintas su aukštos kokybės ir specialių pigmentų, ilgalaikio makiažo, jis negali likti labai ilgai. Tas faktas, kad laikotarpis priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip odos tipą, jūsų amžiaus, spalvos pigmentai, dažymo įranga, ir net gyvenimo būdas. Paprastai laikotarpis, per kurį tatuiruotė yra laikomi iš vienerių iki trejų metų. Akių Tatuiruotė trunka ilgiau! Norite visada atrodo puikiai tatuiruotė turėtų būti periodiškai atnaujinamas, jei jūs neturite jį atnaujinti, jis išeis visiškai ir nelieka nieko, bet tai tik tuo atveju, jei tatuiruotė buvo kokybinis.

– Kodėl yra skirtingos kainos Nuolatinės makiažo? 

Savikaina nustatoma pagal tatuiruotę – įrangos ir eksploatacinių medžiagų kokybės, taip pat – kvalifikuotų meistrų. Aukštos kokybės Permanentinis makiažas negali būti pigus. Magistro užima didžiulę atsakomybę, nes moters veido, negali toleruoti klaidas, kurias padarė ne kokybiškai labai sunku pašalinti. Nereikia dar kartą priminti frazę, kad „… geras negali būti pigus.“ Žr meistrų darbus, palyginti kainas ir visada turėti gerą šeimininką savo portfelį su išgydyti darbų ir kiekvienas meistras jis vertina savo darbą.

– Kas nutiks antakiai, jie turi būti visiškai nusiskusti?

Antakiai jokiu būdu nereikia ir nereikia ištraukti prieš procedūrą. Sureguliuokite išplėšė juos tik tada, kai jie nesutampa su nauja, teisinga forma, ir jūs tiesiog laikyti šią formą ateityje.

– Nustoti augti, jei į tatuiruotė srityje plaukai?

Tapyba įrašytas į raginį sluoksnį, o ne giliau? plaukų folikulai yra daug giliau. Šiuo plaukai nėra pažeisti ir nepatenka !!!

– Koks metų laikas yra geriausias daryti Permanentinis makiažas?

Tatuiruotė – tai procedūra, kuri gali būti padaryta bet kuriuo metų laiku, kaip jums bus patogiau už save.

– Aš esu slaugytoja, kodėl gi ne padaryti Permanentinis makiažas žindymo laikotarpiu?

Žindymas yra santykinis kontraindikacija Permanentinis makiažas procedūrų, nes dėl hormoninių pokyčių pigmentas gali būti sunku imtis.