Priemonės egzamino pasiruošimui

Jeigu jau pradedate po truputį mąstyti apie valstybinių Regitros egzaminų laikymą, tuomet turbūt iškyla didžiausia galybė klausimų. Jeigu taip – atėjote į tinkamą vietą. Pasistengsime Jus kuo geriau supažindinti ir kuo daugiau papasakoti apie egzaminus, kuriuos turite išlaikyti, kad gautumėte vairuotojo pažymėjimą Lietuvoje. Derėtų paminėti, kad su lietuvišku vairuotojo pažymėjimu galėsite vairuoti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje. Pagal mūsų šalyje esamą tvarką tam, kad gautumėte šį reikalingą dokumentą, visų pirmiausia reikia išlaikyti du valstybinius egzaminus – teorijos ir praktikos. Pripažinsime, šiuos egzaminus išlaikyti tikrai nėra lengva. Jiems reikalingas labai stiprus ir išsamus pasiruošimas tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės.

Vien prieš registruojantis į šiuos egzaminus, pirmiausia reikia pereiti galybę įvairiausių etapų. Vienas iš jų yra pereiti privalomąją medicininę apžiūrą iš kurios turite gauti atitinkamą pažymą. Taip pat turite pereiti psichologo patikrinimą bei pereiti ir užbaigti pirmosios pagalbos suteikimo kursus. Tik po to galėsite registruotis į egzaminus. Eilės į juos yra tikrai ilgos, todėl patartina vietų pradėti iš anksto, nes eilės gali siekti net ir kelis mėnesius. Pirmiausiai laikomas teorijos egzaminas, kurį egzaminuojamieji laiko prie kompiuterių, specialioje egzaminų salėje. Tik sėkmingai išlaikius teorijos egzaminą galite registruotis laikyti praktikos egzaminą. Taip pat reikia paminėti, kad išlaikytas teorijos egzaminas galios vienerius metus arba tol, kol bus išlaikytas praktikos egzaminas.

Daugybė žmonių teorijos egzaminui ruošiasi savarankiškai, pavyzdžiui internetu. Ket bilietai nemokamai yra puiki priemonė padedanti šiuo atveju. Juos žmonės renkasi vietoj vairavimo mokyklose suteikiamų teorinių pamokų dažniausiai dėl to, kad tam nereikia išeiti iš namų. Visus testus galima spręsti net ir iš mobilaus ryšio įrenginio ar kompiuterio, tad didžioji dalis žmonių, kurie registruojasi laikyti teorijos egzaminą, į jį atvyksta pasiruošę savarankiškai. Taip pat, savarankiškas pasiruošimas internetu yra gerokai pigesnis ir švelnesnis piniginei, nei teorinių pamokų pirkimas vairavimo mokykloje, taip pat savarankiškai galite ruoštis kada tik panorėję, o ne pagal kažkieno jau sudėliotą tvarkaraštį.