Didelis kokybiškų lietsargių pasirinkimas

Lietsargiai internetu

Kadangi kiekvienais metais gyvendami Lietuvoje mes turime progą pamatyti visus keturis sezonus, neišvengiamai susiduriame ir su dažnai besikeičiančiomis oro sąlygomis, tokiomis kaip žema ir aukšta oro temperatūra, didelė drėgmė ir žvarba, lietus, vėjas, sniegas ir ledas. Ir nors kai kurios oro sąlygos yra tiesiogiai susijusios tik su konkrečiais metų laikais, lietus kartas nuo karto mus užklumpa bene ištisus metus, o spartėjant klimato kaitai, su lietumi šiomis dienomis susiduriame ir žiemos metu. Todėl labai svarbiu aksesuaru gyvenant mūsų šalyje tampa ne kas kitas, o lietsargis. Laimei, šiuolaikinis didelis lietsargių pasirinkimas suteikia mums galimybę nesunkiai atrasti kokybišką, patvarų ir modernų skėtį, kuo puikiausiai tarnaujantį ne vienerius metus. Tačiau nepaisant didelio lietsargių pasirinkimo, iki šiol pastebima, kad anaiptol ne kiekvienas žmogus skėčio įsigijimui skiria pakankamai daug dėmesio. Ir tai yra nemenka problema, kadangi įsigijus nekokybišką lietsargį, jis įprastai tarnauja labai trumpą laiką, o prasidėjus didesnei liūčiai ir stipresniam vėjui gali nesuteikti norimos apsaugos. Todėl bandydami įsigyti naują skėtį, nepamirškite šių kelių svarbių detalių.

  • Lietsargio modelis. Rinkdamiesi skėtį, būtinai labai gerai apgalvokite, kokio modelio skėtis jums galėtų būtis pats tinkamiausias. Kaip žinia, galite pasirinkti trumpąjį arba ilgąjį skėtį. Trumpieji lietsargiai geriausiai pasitarnauja tuomet, kai norima kompaktiškesnio varianto, kurį galima lengvai pasirinkti bet kuria proga – tiek vykstant į darbą, tiek ir leidžiant savo laisvalaikį ar keliaujant. Tuo tarpu ilgasis skėtis neretai pasirenkamas norint savo įvaizdžiui suteikti daugiau rafinuotumo ir žavesio.
  • Lietsargio mechanizmas. Galite pasirinkti tiek mechaninį, tiek ir automatinį skėtį. Be abejo, dažniausias vartotojų pasirinkimas yra automatiniai skėčiai. Ir tikrai nesunku nuspėti, kodėl. Tai suteikia daug daugiau patogumo ir komforto.
  • Skėčio svoris, ilgis ir skersmuo jį išskleidus. Tai yra labai svarbios detalės, į kurias būtina atsižvelgti, jei norite, kad jūsų pasirinktas skėtis būtų patogus ir praktiškas. Įprastai šiuolaikiniai skėčiai būna labai lengvi – ypač, kai kalbame apie trumpųjų skėčių modelius. Tuo tarpu skėčių ilgis ir išskleistų skėčių skersmuo gali skirtis, atsižvelgiant į skėčio modelį, tačiau vėlgi, įprastai skersmuo būna apytiksliai 98 cm, o suskleisto skėčio ilgis – vos 28 cm.
  • Skėčio konstrukcijos medžiagos. Didelė dalis šiuolaikinių lietsargių yra gaminami iš aliuminio, armuoto stiklo plastiko, stiklo pluošto ar plieno. Visa tai užtikrina skėčio patvarumą ir ilgaamžiškumą.