Dušo pertvaros – pagalba, kai norisi vonios patalpą išlaikyti tvarkinga

Vonioje praleidžiame kasdien nemažai laiko, tad visiškai natūralu, kad norint ją išlaikyti švarią bei tvarkingą – taip pat reikia skirti nemažai laiko. Natūralu, kad šiais laikais, kai daugelis žmonių labai daug juda ir kasdien atliek labai daug darbų, paprasčiausiai neturi atliekamo laiko, kurį gali skirti vonios priežiūrai. Tokiu atveju komplektuojant baldus bei kitas detales stengiamasi sukurti kuo funkcionalesnę erdvę, kuri nereikalautų daug priežiūros.

Vanduo, kurį reikia valyti kasdien

Dušo pertvaros padės Jums kur kas mažiau dėmesio skirti vonios priežiūrai ir džiaugtis, kad ji vistiek išliks labai graži. Kaip tai pavyksta? Paprasčiausiai maudynių metu vanduo labai dažnai taškosi į visas puses ir be sienelės jis krenta ant žemės, o vėliau reikia sugerti. Jeigu vonios vonios patalpoje nėra labai geros vėdinimo sistema – vandens sugėrimas yra būtinas ir tuo pačiu labai kruopštus, kadangi besikaupiantis vanduo gali paskatinti pelėsio atsiradimą, o vėliau jo panaikinimas yra labai sudėtingas. Dušo pertvaros padės išvengti bet kur krentančio vandens. Tokiu atveju teks tik valyti pačias dušo sieneles ir dažniausiai nuvalyti su specialiomis priemonėmis yra labai paprasta, tai neužima daug laiko, tad ši minimali priežiūra paprasta ir greita.

Kuo valyti stiklines pertvaras?

Dušo pertvaros, kaip jau minėjome, nėra lepios, dažnu atveju net nereikia pirkti jokių specialių priemonių, kadangi nešvarumus labai sėkmingai pavyks pašalinti ir su paprasčiausiu vandeniu. Jeigu norite, kad stiklas dar labiau blizgėtų, tokiu atveju siūlome valyti su actu, kuris gali būti grynas arba galima jį maišyti su vandeniu. Paprasčiausiai actas labai puikiai nublizgina paviršius. Kaip papildoma priemonė gali būti naudojama ir soda, kurios darbas yra pašalinti didelius nešvarumus. Taigi, paprasta išvengti papildomų investicijų ir specialių priemonių pirkimo.

Kadangi vonioje kasdien atliekame labai svarbius ritualus – palaikyti tvarką vonioje taip pat yra būtina. Paprasčiausiai tokiu atveju kasdieniniai SPA bus kur kas malonesni, o ir pavyks kur kas labiau atsipalaiduoti ir kur kas geriau jaustis.