Medinės vidaus durys. Kaip užsisakyti?

Kiekvienais metais yra parduodama daug statybinių medžiagų. Praktiškai kiekviename Lietuvos mieste galima rasti statybinių medžiagų parduotuvių. Medinės vidaus durys – produktas, kuris turi didelę paklausą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kiek kainuoja medinės vidaus durys? Kur galima nusipirkti tokias duris? Ką reikia žinoti prieš perkant medines lauko duris? Iš tiesų turime daug klausimų į kuriuos reikia atsakyti norint išsirinkti kokybišką produktą. Šiandien rinkoje yra didelis asortimentas ir rinktis tikrai yra iš ko. Pradėsime nuo medinių durų kainų. Tiksli produkto kaina priklauso nuo gamintojo, medžiagų iš kurių durys yra pagamintos, bei durų matmenų. Kiekviena kompanija taiko skirtingą kainodarą, todėl durys Vilniuje, gali kainuoti pigiau, nei durys Kaune. Viskas priklauso nuo pardavėjo. Antras ir ko gero svarbiausias kriterijus, tai medžiagos iš kurių yra padarytos durys. Rinkoje galima rasti natūralaus medžio duris, bei duris, kurios gaminamos iš įvairių medžio pakaitalų. Trečias faktorius lemiantis durų kainą, tai durų matmenys. Gaminamos įvairios durys, viskas pritaikoma kliento poreikiams, tačiau egzistuoja standartai, kuriais vadovaujasi didžioji dalis gamintojų. Ne visi pardavėjai siūlo duris, kurios bus pagamintos pagal jūsų nurodytus matmenis. Daugelis produktų yra standartizuoti ir jūs šiuo atveju galite rinktis durų spalvą, apdailos detales.

Kaip išsirinkti kokybiškas vidaus duris?

Klausimas, kuris gana dažnai užduodamas. Nauji klientai klausia, kaip atskirti kokybiškas duris, nuo nekokybiškų. Juk medinės vidaus durys gali būti pagamintos iš įvairaus medžio. Vienos bus tvirtos ir ilgaamžės, kitos tarnaus tik kelis metus. Norėdami išsirinkti tinkamą produktą turite gerai suprasti kaip durys gaminamos ir kokios medžiagos naudojamos. Kur galima nusipirkti tokias duris? Taigi, užsisakyti medines vidaus duris galite specializuotose parduotuvėse, statybinių medžiagų prekybos centruose arba pasinaudoję internetu. Internete nesunkiai rasite daug pardavėjų ir gamintojų, kurie siūlo aukštos kokybės produkciją už konkurencingas kainas. Jeigu paieškos sistemoje įvesite raktažodį durys, tuomet gausite daug tinklapių, kuriuose parduodamos įvairios durys. Pagrindas, kad pasirinktas produktas atitiktų jūsų keliamus reikalavimus.

Taigi, kaip jaus supratote išsirinkti duris ne bus taip paprasta kaip galvojote iš pat pradžių. Kaip ir renkantis kiekvieną produktą, reikės pasidomėti kokios durys yra gaminamos, kiek jos kainuoja ir ko reikia, kad durys būtų ilgaamžės. Aišku, neverta pamiršti ir grožio faktoriaus. Juk jūsų medinės vidaus durys turi būti ne tik funkcionalios, tačiau turi derėti prie jūsų namų interjero.