Vasariškiems pokyčiams rinkitės profesionalius plaukų dažus

Vasara yra tas metų laikas, kai norisi išvaizdos pokyčių. Lengviausia pakeisti plaukų spalvą, ir pokyčiai bus akivaizdūs. Tačiau, kad netektų nusivilti nauja plaukų spalva, labai svarbu pasirinkti tinkamą dažų tipą bei kokybišką ir profesionalią dažų firmą. Todėl toliau rasite keletą įžvalgų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią plaukų dažymo tipą.

Kardinaliems pokyčiams – ne

Jei vis dėlto nesiryžtate kardinaliems plaukų pokyčiams, o tik norite paeksperimentuoti, visada puikus pasirinkimas – nuplaunami dažai. Tai cheminiai, trumpalaikiai dažai, kurie palaipsniui nusiplauna. Šie dažai neprasiskverbia į plauko vidų, o tik padengia išorinį plauko sluoksnį ir suteikia plaukams atspalvį, šiek tiek besiskiriantį nuo pradinės plaukų spalvos. Nuplaunami plaukų dažai gali nusiplauti ir po pirmo plaukų plovimo, tad jei liksite nepatenkinti naujais pokyčiais, neteks ilgai kakintis. Taip pat šie dažai yra be amoniako, todėl nepakenksite plaukams. Dar vienas šių dažų privalumas – jie nepalieka ribos tarp dažytų ir ataugančių plaukų, todėl nereiks rūpintis nuolat ataugančiomis plaukų šaknimis. Laikini plaukų dažai būna įvairių formų: dažomasis šampūnas, losjonas, balzamas, želė, tušas, putos, kremas, lakas, purškiami dažai, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamiausią dažymo būdą.

Ieškantiems natūralių medžiagų

Jei Jums svarbu, iš ko pagaminti dažai, ar esate ekologiškų gaminių šalininkai, rinkitės augalinės kilmės, necheminius dažus. Tai natūralūs gamtiniai dažai, kuriuose nėra dirbtinių komponentų ar sveikatai pavojingų medžiagų. Šie plaukų dažai nepažeidžia plauko struktūros, suteikia jiems natūralų, artimą savai plaukų spalvai, atspalvį, blizgesį, turi gydomųjų, plaukus puoselėjančių savybių, skatina jų augimą. Šio tipo populiariausi dažai – chna ir basma – milteliniai dažai. Taip pat pasitaiko, kad naudojami ir augalai: ramunėlės, riešutų kevalai, arbata, cinamonas, svogūnas ir kt, visgi necheminiai loreal plaukų dažai yra patikimesni nei įvairūs augalai.

Pasiryžusiems ilgalaikiams pokyčiams

Norite drastiškesnių pokyčių: kardinaliai šviesesnių ar tamsesnių plaukų, o gal ryškių vasariškų tonų? Tuomet rinkitės cheminius ilgalaikius plaukų dažus, dar kitaip vadinamus oksidaciniais. Šių dažų sudėtyje yra vandenilio peroksido, kuris šviesina plaukus (pašalina natūralų pigmentą), ir amoniako, kuris atsakingas už dirbtinio dažančio pigmento gilų prasiskverbimą į plauko vidų. Cheminiai ilgalaikiai dažai turi daug privalumų: jie puikiai nudažo žilus plaukus, galima pasirinkti bet kokią norimą spalvą (natūralią ar nenatūralią egzotinę, šviesesnę ar tamsesnę už natūralius plaukus), todėl tikrai rasite sau tinkamiausią spalvą, o mėgautis ja galėsite ilgai, nes šie dažai ant plaukų išsilaiko apie (6-12 sav.). Be to, jie gali būti įvairių formų: kremo, skysčio ar želė, todėl galėsite išsirikti patį patogiausią ir greičiausią dažymo būdą.

Nors vasara jau prasidėjo, tačiau pokyčiams niekada nevėlu. Nusprendę atsinaujinti plaukų spalvą, mėgausitės akivaizdžiais pokyčiais. Tik prieš ruošdamiesi keisti plaukų spalvą, racionaliai įvertinkite plaukų dažų firmas ir pasirinkite Jums tinkamiausią dažų tipą (cheminius ilgalaikius, natūralius gamtinius dažus ar nuplaunamus dažus). Atsižvelgę į šiuos aspektus, džiaugsitės ne ik ryškia vasara, bet ir žvilgančia plaukų spalva.

Loreal plaukų dažai: https://kosmetikosparduotuve.lt/plaukams/plauku-dazymas/plauku-dazai/?product_brand=loreal-professionnel