Kategorijos
Šventės

Kalėdiniai sveikinimai

Jau nuo pat mažens Kalėdos mums – stebuklų metas. Tą dieną išsipildo mūsų svajonės, visa šeima būna kartu, o ir su sniegu žaisti pats didžiausias malonumas. Vos atsikėlus, ryte, kalėdiniai sveikinimai pasitinka mus vietoj „labas rytas“. Taip pat pats didžiausias malonumas vaikams – dovanų išvyniojimas.

Kalėdinis laikotarpis kupinas bėgimo, skubėjimo. Visi jau nuo lapkričio mėnesio pradeda ieškoti gražiausios kalėdinės eglutės, renkasi gražiausius žaisliukus, renka visiems kalėdines dovanas. Visas Kalėdų maratonas prasideda jau nuo reklamų per televiziją ir nuo prisipildžiusių vitrinų, lentynų kalėdinėmis prekėmis, parduotuvėse. Pačioje pradžioje dar ne taip įnirtingai ruošiamės Kalėdoms, tačiau prasidėjus pirmajai gruodžio savaitei parduotuvės gausu žmonių, visi įnirtingai ieško dovanų savo draugams bei artimiesiems. Taip pat norisi pasveikinti ir artimuosius, kurie per šventes bus užsienyje, dėl to prie pašto nutysta eilės, kurios nesibaigia iki pat Naujųjų, o gal dar net ir savaitę po jų. Labiausiai perkamos prekės tokiu laikotarpiu būna: žaisliukai, skirti kalėdiniai eglutei, dekoracijos namams, kalėdinės atvirutės, dovanos artimiesiems ir žinoma, kalėdinės eglutės. Taip pat padidėja maisto prekių pirkimas, ypač prieš šventes, nes šeimininkės ruošiasi šventėms, ieško produktų naujiems, o gal jau laiko išbandytiems patiekalams. Žinoma, šventinėmis dienomis daugiau nuperkama ne tik maisto produktų ir kalėdinių dekoracijų, bet ir įvairiausių gėrimų, kurie lydi kiekvieną šventę. Kalėdiniu laikotarpiu taip pat yra perkamos žvakės, nes jos suteikia jaukumo ir šilumos namams. Žinoma, Kalėdos ir dovanu metas. Kiekvienas vaikystėje esame rašę laišką Kalėdų Seneliui su norų sąrašu. Laikui bėgant laiškų neberašydavome, tačiau dovanų vis vien laukdavome, taigi tėvams būdavo tikras vargas išrinkti dovanas. Į labiausiai perkamų sąrašą įeidavo: populiariausi žaislai, merginoms – kosmetikos, grožio priemonės, vaikinams – garso technika, kompiuteriniai žaidimai. Kitiems šeimos nariams dažniausiai perkamos dovanos atsižvelgiant į tai, kokia veikla užsiima žmogus ir kuo domisi.

Kalėdų laukiame visi, nepriklausomai nuo to kokio amžiaus esame. Vieni mėgsta puošti namus, kiti gaminti šventinius patiekalus, o tikriausiai visi – gauti dovanas ir dovanoti. Juk keitimasis dovanomis yra pati linksmiausia atrakcija per Kalėdas. Jaukumo šventei suteikia degančios žvakės namuose, kalėdiniai vainikai ant durų, papuošta eglutė pačiais gražiausiais žaisliukais ir be abejo – visa šeima kartu. Nepriklausomai nuo amžiaus, visi norime gauti dovanų, todėl derėtų nepamiršti, kad ir tie, kurie stengiasi mums išrinkti geriausias dovanas, jie tikisi to paties ir iš mūsų. Todėl verta tuo pradėti rūpintis jau vasarą, kol galima viską ramiai ir iš lėto apgalvoti.[/fusion_text]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *